Knihy

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

 • big bylinky rQB 399513 954
  Kniha - Bylinky - lahodné recepty a pěstitelské rady - Judith Hann
  Kniha obsahuje návod na pěstování bylinek a jejich použití v kuchyni. Každá sezónní kapitola obsahuje lahodné nápady na jednoduché večeře, mimořádné pečínky, dezerty, zavařeniny a další delikatesy jako výrobu pesta, džemů apod.
   

  350 Kč / ks
 • 61c5cf13e683ff6857f3064afe95d85a mm1600x1600 953
  Kniha - Lahodně s Ellou a přáteli - Ella Woodward
  Autorka této knihy - Ella Woodward - umí nadchnout pro zdravou kuchyni.
  Její knihy si získaly obrovskou spoustu fanoušků a fanynek podobně jako autorčin blog a později i londýnské bistro.
  Ať už plánujete společný oběd, slavnostní večeři nebo jen odpolední posezení s kamarády, v této kuchařce najdete recepty pro každou příležitost. Všechny dodržují zásady zdravé výživy a autorčinu filozofii zdravých, chutných a vydaných pokrmů.

  250 Kč / ks
 • maly princ brozovany 996/MAL
  Kniha - Malý princ (měkká vazba) - Antoine de Saint-Exupéry
  Havárie letadla donutí vypravěče příběhu, který je zároveň autorovým alter egem, k přistání uprostřed pouště. Má zásobu pitné vody sotva na týden a proto musí opravit motor pokud možno co nejrychleji. Prvního dne ulehne unaven po celodenní práci a za úsvitu, stále tisíc kilometrů od nejbližšího lidského obydlí, ho probudí zvláštní hlásek, který ho žádá, aby nakreslil beránka... Alegorická pohádka pro děti i pro dospělé, kteří přemýšlí o ztraceném mládí a hledají životní moudrost, patří mezi nejvýznamnější díla svého druhu.
   

  od 120 Kč / ks
 • strava pro podporu cinnosti mozku 1001
  Kniha - Strava pro podporu činnosti mozku - Christine Bailey
  Využijte sílu potravin a pomocí této revoluční čtyřtýdenní diety zlepšete výkon svého mozku - Okysličte svou paměť - Pozvedněte si náladu - Rozlučte se s „mozkovou mlhou“ - Omezte riziko vzniku demence, Alzheimerovy choroby, Parkinsonovy nemoci či jiných mozkových poruch Vzhledem k tomu, že spojitost mezi zdravými střevy a kognitivními funkcemi je stále evidentnější, je nejvyšší čas zjistit, jaké potraviny je vhodné konzumovat, abyste udrželi svůj mozek zdravý a v dobré kondici. Tento plán je, bez ohledu na váš zdravotní stav či životní úroveň, plný chutných receptů navržených tak, aby zlepšily zdraví vašeho mozku, vaši výkonnost i náladu v dlouhodobém horizontu.
   

  320 Kč / ks
 • sest klobouku 999
  Kniha - Šest klobouků aneb Jak myslet - Edward de Bono
  Kniha Šest klobouků autora Edwarda de Bona se věnuje stejnojmenné metodě, v originále zvané Six Thinking Hats Method. Jde o soubor technik tvůrčího myšlení určený především (třebaže nikoli výhradně) pro využití při skupinových debatách, poradách a schůzích. V kombinaci s technikou paralelního myšlení, s níž se z velké části prolíná, poskytuje skupinám lidí i jednotlivcům nástroje pro efektivnější uvažování, plánování a rozhodování.
   

  220 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem